Diary..

Chránit si svoje soukromí? co to znamená?

14. února 2011 v 16:38 | Kei Thý ~
Helou,..
včera jsem tak nějak přemýšlela,kladla jsem si klasický otázky,který občas napadají asi každýho. Dospěla jsem na konec k závěru,že se až příliš ,,prozrazuju" nebo jak to nazvat. V dnešním světě,hlavně v tom fejsbůkovém o vás ví každý všechno,mnoho lidí si dává na facebook svoje fotky,telefoní čísla,mnohdy i konkrétní adresy,apod. Připadá vám to normální? bohužel poslední dobou zjišťuju,že sem na tom stejně,a to ne ten největší problém,nechci být jako oni,myslím,že by se hodilo zůstat alespoň trochu ,,inkognito" ..

Dobrá nálada,můj pes je blázen :D

11. února 2011 v 21:50 | Kei Thý ~

HELOU ((:

Dneska bylo docela zvláští počasí,takový podezřelý,jao by se každou chvílí mělo něco stát,stalo,byl to skvělej den. V 17.00 jsem si dala sraz se Simčou na zastávce,samozřejmě,když jsem dorazila,ona nikde,pak sem jí volala a jela za ní. Potom jsme jely do Tesca pro mandle ve skořici (mmm♥),jely domů,vzaly Pegi a šly od nás pěšky až na Hlavní Nádraží,ano,je to štreka,ano,šly sme to asi 3 hodiny :D,ale stálo to za to! Všichni na nás čuměli co děláme se psem na nádraží,potom sme se ještě fotily u drahých aut,v kašně,u Parnasu /socha na Zelňáku/ a všude možně a Pegi ~ ten pes,resp. fena ochotně všude pózovala,jako by se pro to narodila! :D bylo to fantastický pozorovat ty pohledy lidí,ještě když na ně Sim pokřikovala "Cojé? si nikdy neviděl psa na Zelňáku?!!" Pegi si to ale myslím užila,je zvyklá jenom na les,ve městě ještě nebyla,taky se svezla šalinou,trolejbusem a strašně se jí to líbilo,vůbec nechtěla domů potom ! :D strašně sme se nasmály,bohužel jsem si nevzala foťák a tak nejsou nic moc fotky z mobilu a video jenom jedno,ale zaručeně se pobavíte,tedy alespoň já,když jsem to natáčela jsem u toho umírala smíchy :D:D. (Simča jde,vidí restauračku,lidi u okna,zaklepe a mává a řve jak o život 'čááááu',holky na ni čumí jak na debila,kluci jí opětovně mávají a usmívají se na ni.),je toho strašně moc,ale to se nedá všechno vypsat :D

Patro 1.

9. února 2011 v 15:14 | Kei Thý ~
Kitinqaa.blog.cz

Ciao,
dneska sem byla ve škole totálně mrtvá. Vůbec sem se nevyspala. Fyzicky jsem sice vzhůru od 6:30,ale psychicky sem se probrala až ve 12. Byla jsem tudíž celej den ve škole úplně mimo,pletly se mi písmenka,myšlenkama jinde a u učitelů a uspávacím hlasem mi padala hlava na lavici. Nejvíc vtipná dneska byla němčina a čeština (k nadpisu článku - spolužák četl úryvek v čítance a byla psáno ,,Chyťte ho!" ,,Patrol !" a on tak čte a zahlásil si ,,Cože? Patro 1 ?" takže celá třídy vybuchla spímy,ještě jak si to zamumlal pro sebe. Bylo to totiž psaný takovým tím písmem,a to l mívá nahoře ještě nožičku,tudíž to vypadá jako jednička.) Tak to by bylo asi vše.


Sluníčko <3

5. února 2011 v 10:57 | Kei Thý ~
Kitinqaa.blog.cz
zase nějakej pokus o uvítací pozdrav článku ↑
Ráno jsem měla v plánu vstát kolem 7:3O,abych hezky stihla všechno,co dneska stihnout na PC chci,než dojede táta z Německa,protože pak se nemůžu na nic soustředit,nevím čím to je,ale vždycky toho udělám víc,když jsem doma sama,než když je někdo doma,asi na to musím mít klid a nerozptylovat se něčím jiným (kroky,voda,atd.),ale zpátky k věci - .. jenže jakmile budík zazvonil,okamžitě jsem po mobilu hodila polštář,aby alespoň trošku ztlumil ten zvuk,kterej je mimochodem strašnej. A tak jsem si pospala do 10:15. Vzbudily mě paprsky slunce odrážejíc se od stěny vedle mě. Chtěla bych už léto,ale tohle mi pro zpříjemnění zimy zatím bohatě stačí. Asi půjdu udělat nějakej Lay,tentokrát už podle své fantazie,tak držte palce,ať se povede (:

první ,,lepší" lay HOTOV.

4. února 2011 v 22:35 | Kei Thý ~
Začínala jsem asi kolem 16:30 a skončila před 10 minutama. Nečekala bych že to sežere tolik času. Ale myslím,že se celkem povedl. Ke konci už se mi moc nechtělo. Hlavně sem neměla to písmo,co bylo v návodu od Gormal,tak to berte s nadhledem. Návod si můžete stáhnout na jejím blogu,je skvělej,naučíte se to z něj krůček po krůčku,vřele doporučuji. Ale teď už k mému "slavnému dílu".


Zatím to nevypadá nějak extra,snad to časem bude lepší:)

Konec dobrý,všechno dobré :)

4. února 2011 v 14:47 | Kei Thý ~
↑ Rytmusa moc nemusím,ale tato se povedla (:

Takže,aby ste byli v obraze. Ta noc se nakonec celkem vydařila. Táta si to nechal projít hlavou a řekl,že pod podmínkou,že mu dám číslo na Simčinu mámu a domluví se i s ní,jestli jí to nevadí,tak můžem. Takže v 17 h. Simča došla a pak sme jely do Campusu pro barvu (barvila jsem ji na hnědo,měla špinavou blond) a dopadlo to,myslím celkem slušně:). Potom sme se dívaly na filmy(doporučuju: chlupatá odplata,čarodějův učeň,zloděj blesku,ďábel nosí pradu,loudilové),jedly popcorn,dělaly kraviny a pak sme šly fotit,akorát sme toho moc nenafotily,protože se hnedka vybily baterky,ale aspoň něco málo máme. Takže plány na dnešek ► upravovat fotky,udělat nějakej lepší lay a popřípadě sestříhat nějaký videa.

Nálada:špatná.

3. února 2011 v 13:06 | Kei Thý ~
Kitinqaa.blog.cz

ahoj ..
ráno sem nebyla ve škole,nějak se mi prostě nechtělo,ale vůbec. A nebylo mi nějak extra dobře,zas nízkej tlak jak nechci řkat co. Ale to není důvod mé pokažené nálady,ta byla do určité chvíle ještě dobrá. Než se NĚKDO nepokusil mi ji totálně pokazit na 2 dny dopředu.Ten někdo je táta. Celej týden se těšíme se Simčou,že si uděláme filmovej večer s nejmíň 6ti balíčkama popcornu a pořádně si to užijeme,jenže ten někdo mi to najednou nechce dovolit,takže to super těšení ze mě rázem spadlo a přešla jsem do módu,do kterýho jsem vůbec nečekala,že přejdu. Ale proč vám to vlastně říkám? Asi to bude tím,že se z toho potřebuju nějak vypsat. Jdu ale radši dělat něco pořádnýho.
Tak se mějte líp,než já.

Osobní rekord

2. února 2011 v 14:34 | Kei Thý ~
Tak tohle mě trochu dostalo. Dojdu ze školy,kouknu na YouTube na svůj channel a najednou 647 shlídnutí u našeho videa se Simuš,sdíleno bylo 35krát (!) a můj kanál byl 50. nejnavštěvovanější .. takže následovala obrovská radost (: díky všm za shlídnutí toho videa,vím,že i když se to pro někoho nezdá tolik,pro mě je to opravdu HODNĚ.

Jinak dneska ve škole,opět nuda,sice proběhlo pár dobrých hlášek,který si už ovšem napamatuju,ale vy byste je stejně nepochopili. 692

Za další bych vám chtěla říct,že budu psát s jednou adminkou tohoto blogu časopis. Píšu v sekci zdraví&krása,za což sem hrozně ráda,protože se o to od začátku roku snažím nějak zajímat,ale zatím se mi to časově moc nedaří,tak teď budu jak blogařit,tak se věnovat tomuto. (:

Tak to je zhruba asi tak všechno.
(v c.č. náhledy)

Střední škola.

1. února 2011 v 19:58 | Kei Thý ~

Ahojte (:
Nová klikačka,všimli jste si? Ne? no,nevadí..
Dneska jsem vyplňovala ty hrůzostrašný přihlášky na střední,řeknu vám,celkem nervy z toho mám. Nejhorší na tom je,že sem měla jít na průměr,ale nakonec nějaká novela 2O11,že na všechny střední školy s maturitní zkouškou MUSÍ dělat uchazeči příjmací zkoušky,takže jsem víte kde. Jelikož jsem se na to od září ani nepodívala a můj systém přípravy do školy je ten,že se učím z hodiny na hodinu,tudíž se něco naučím a pak to zapomenu,abych se mohla naučit něco novýho,takže si nic nepamatuju692. Jinak přihlášky si podávám na tyto školy (3. ještě nevím jistě,ale nejspíš..):

nebo

Takže asi tak nějak,ale tu 3. vážně ještě nevím,buď Pionýrskou,Olomouckou,nebo si podám přihlášku ještě na nějakou jinou polygrafickou (jestli nějaká jiná vůbec v Brně je),na to bych fakt šla,protože grafika mě fakt baví,ale nemám na ni moc čas,takže bych se tomu alespoň věnovala ve škole,no nic,už zase moc melu. Tak se mějte,dneska ještě snad něco přidám ;)

Vysvědčení

31. ledna 2011 v 14:28 | Kei Thý ~

Tak co? Jak jste to přežili? My měli dneska do 13:OO , nechápu proč sme nemohli mít třeba jenom 2 hodiny,ale pořád lepší než mít vyučování třeba do 15:3O..
Já prospěla s 6 dvojkama a 1 trojkou (z chemie).Štve mě to,podle mě je tam ta trojka zbytečná,ale co nadělám.A co vy? Jak jste na tom?
Jinak za chvilku by měla dojít Simča a budeme zase asi netáčet,ještě ale nevíme co,nejspíš zkusíme skeč na tma "vysvědčení" , ale to se ještě uvidí.

Bez 'fejsbůku' je mi líp.

29. ledna 2011 v 22:12 | Kei Thý ~

AHOJTE (:

Kitinqaa.blog.cz
Tak pár slov na začátek. Včera jsem zveřejnila článek týkající se facebooku a mé závislosti na něm,rozhodla sem se s tím ale něco dělat. Chtěla bych vás ale upozornit na to,že mi nejde o to být bez něj úplně,ale omezit moji aktivitu na něm,nesedět tam celý odpoledne apod.,dneska sem tam byla asi na 3 minuty,jenom omrknout co se tam stalo,podívat se na upozornění,ale hnedka jsem to zavřela a víte co? vůbec nic se tam nestalo,přibylo pár komentářů u fotek,pár líbí se mi u statusů,ale jinak vážně nic záživnýho. Za to já dneska měla skvělej den,bez něj. Strávila sem ho s nejlepší kamarádkou,ale o tom později. Hlavně jsem přemýšlela,co jsem teda dělala,před dvouma rokama,když sem v zimě ven nechodila a o facebooku jsem ještě nevěděla. A víte na co jsem přišla?
.. Byl to blog .. to blog zaplňoval ty nudné,chladné dny,kdy jsem neměla co dělat,protože venku mrzlo,až praštilo. Taky jsem se víc věnovala grafice,neříkám,že teď se jí nevěnuju,spíš se snažím se zdokonalovat víc a víc,je to celkem znát i na profilových fotkách,sem tam si pomůžu nějakýma těma efektama apod. Nechci se moc rozepisovat,ikdyž je toho TOLIK co bych vám chtěla říct,ale asi to rozepíšu do více článků. Ale TO HLAVNÍ,co bych vám chtěla říct je,že se VRACÍM K BLOGU. Bez facebooku mám totiž najednou o 6 hodin denně navíc a blog mi tolik času ani nezabere,takže se můžu v klidu věnovat i jiným věcem,než je PC. Chci začít běhat,ikdyž v té zimě je to dost na knop. Chci zase začít číst knížkyn a pokusím se zlepšit se ve grafice,apod.
Tak to je zhruba vše,co jsem chtěla:)

Já si lítám,já se vznáším ..

21. prosince 2010 v 21:50 | Kei Thý ~
Tak mě napadlo po nějaké době opět otevřít záložku blog.cz a napsat nějakej ten článek na téma co se opět mých dnů,mých zážitků a pocitů týče.
Za poslední měsíc nemám moc dobrý období co se týče rodinných vztahů. Hodně mi však pomáhají lidi,co kolem sebe mám. A zjišťuju že sou to fakt skvělý lidi♥. Nechci se nějak rozepisovat,koneckonců,raději to budu "dusit" v sobě než aby si to pak "někdo" přečetl. Ale hodně věcí mě teď zvedlo náladu. Už jenom to,že sedím právě u táty,sama doma,popíjím jahodovej džus (♥!!) & žvejkám bratrovy gumídky co si tu minule zapomněl. Poslouchám tu nejlepší hudbu a píšu si s nejlepší kamarádkou&nejlepším kamarádem. Prostě skvělá nálada. Navíc,po dnešku .. :)) ♥
Nebudu se tady dál vypisovat věcma co vás asi stejně vůbec nezajímaj protože to ze mě leze jak z chlupaté deky a stejně vám nic neřeknu :D . Jdu radši zkusit něco po grafické stránce (to zase dopadne) nebo přidám nějaký fotky. No a když se mi nebude chtít,nepřidám nic :D.
Mějte se fanfárově ♥

Novej stříhací program jménem Kdenlive

4. prosince 2010 v 0:38 | Kei Thý ~
Hurá ! . Nejen že mám zpátky Photoshop,ale táta mi opatřil i novej program na stříhání videí. Řeknu vám,žádná sranda. Hraju si s tím tady už od 22:OO a nevykouzlila sem nic extra. :D ale já se v tom pohrabu a snad to časem půjde. Jeto dost náročný , ale má to x efektů a všeho možnýho :) . Jinak teď sem totálně mrtvá takže nahraju video na utube a jdu spát. Už se nemůžu dočkat :D . 

~Zimní design

3. prosince 2010 v 20:24 | Kei Thý ~
kitinqaa.blog.cz
Takže,v prvé řadě bych ráda zdůvodnila svoji neaktivitu včera a dnes. Myslím že se nad mými důvody i trošku zasmějete,máte li v sobě alespoň trochu škodolibosti. Včera se nic extra nedělo,dnešek byl však perný :). Nejen že se mi podařilo odinstalovat Photoshop,můj nejpoužívanější a nejoblíbenější program,nejjednodušší verzi CS2,ale jaksi jsem v tom mazacím duchu smazala i pár dll knihoven,nutných při spuštění windows. :D Takže jsem vyčkala příchod táty a myslela si,že dá vše dopořádku. Přihlásil se tedy do Linuxu (teď jsem fakt ráda že ho máme,bez něj bych totiž byla úplně v pr..) sehnal ty knihovny od bývalého spolužáka (tak trochu programátor) a nahrál je zpátky do systému. Následovně se přihlásil do windows a ono mu to vyplivlo že nejen že chybí "comctl.dll" ale nyní i "msgina.dll" . Takže zase nastartoval Linux,sehnal zbývající druhou knihovnu a opět nastartoval Windows. Naštěstí už to jelo. :D ani nevíte jakou sem měla radost,teď už zbývá se podívat někde po tom Photoshopu no,ale toho je všude plno a kdybych to náhodou nesehnala tak zavolám strejdovi,má originál na CD,je to moje jistota :D. Tak se mějte :)

Btw. Jak se vám líbí nový zimní design? 

~Sněhová vánice

1. prosince 2010 v 16:09 | Kei Thý ~
Helou :)
Právě popíjím višňovej juice Relax ♪ .
Ráno sem byla vzhůru už kolem 9. Do 13:30 sem byla doma sama. Trošku větší nuda. Pak dorazila máma,udělala mi oběd a kolem 14:00 mě s bráchem vyzvedl táta. Jeli jsme nakoupit něco domů,já čekala v autě protože se mi do té zimy moc nechtělo a sledovala sem zevnitř jak auto pomalu zapadá pod sněhem .. Potom se vrátili a jeli sme domů,teď sedím na PC,bratr dělá úkoly a táta večeři. Jinak co říkáte na toto počasí? Já to miluju,ale jen když jsem hezky zalezlá doma pod peřinou a můžu si číst,sedět na PC apod. :) Včera sem u mámy nafotila dost fotek a videí,byla strašná nuda,takže všechno postupně upravím,sestříhám a zveřejním,jestli to bude stát za to. Chystám se taky změnit design,konečně. U táty budu až do neděle. Jupí :):D takže času dost. Ale dost kafrání a jde se do práce. Čáo :)

Nemocná ://

30. listopadu 2010 v 12:18 | Kei Thý ~
Čágo Bello .
Nemluvím,Nedýchám,Nepolykám,Neslyším .
Ležím v posteli s Notebookem už od 8:00.Je mě fakt zle,máma mi byla ráno pro prášky.Nudím se a nevím co dělat,od rána prolízám všemožný stránky s videama a snažím se nějak zabavit.Táta mi půjčil na týden foťák,tak taky pořád fotím.. Přemýšlím že odpoledne k němu pojedu a něco upravím,sestříhám.Protože tady na tom svým "Notebooku" jsem ráda že rozjedu jednoduchý stránky na internetu,takže nějakej Kdenlive,Photoshop apod. tady nehrozí :D.Chtěla bych změnit design,ale potřebovala bych všechny ty programy,takže jestli se doberu odpoledne k tátovi tak to udělám tam ;).Jdu se naobědvat,pak ještě něco přidám kdyžtak.Báj :)

Titulek článku je povinná položka.

29. listopadu 2010 v 22:33 | Kei Thý ~
Páni a Dámové . Holki a Klucy .

Po měsíci na blogu.Celkem síla :D.
Omlouvám se za moji dočasnou neaktivitu,má to svý důvody.Není mojí povinností vám je sdělovat,ale pár vám jich sem napíšu.

1, ŠKOLA .
Letos snad můj nejhroší problém,nemám kvůli tomu čas skoro na nic.Flákám to a štve mě to! :/. plus letos se rozhoduju na jakou střední,naštěstí už mám vybraný a mám to jistý.Jdu na Charbulku na Hotelnictví,jestli někdo ví o co jde.

2, INTERNET .
Pořád jsem buď bez internetu,nebo bez PC,nebo není čas,seká se mi Ntb a je to takový nějaký komplikovaný s tady tím no ://

3, NÁLADA .
Poslední dobou nějak ani nemám náladu na blog,na to abych se sem vypisovala átédé.

Nevím co víc bych vám k tomu řekla . Ale myslím že moje nepřítomnost tu zas tak moc lidem nevadí ;) , a pokud ano , vždy máte možnost si mě najít na Facebooku , kde jsem díky Facebooku v mobilu pořád . Když zrovna nespím :D . Nevím jak to teď bude , svoji náladu předvídat nedokážu , ale někdy se mi prostě zachce sem zajít a napsat článek a nechci aby každej článek ať už po týdnu nebo po půl roce byl věnovaný "omluvám a zdůvodněním proč jsem nebyla." ale takovejch slibů že už tu budu pořád už tu bylo .. a pak to stejně dopadalo tak , že jsem tu byla stejně jen z povinnosti . 
Jinak teď koukám na Mentalistu,zítra do školy nejdu,ve středu ještě nevím jak,ale myslím,že zůstanu doma do konce týdne,jsem nemocná.. ikdyž bych se teď měla soustředit na školu :/ . Tak se tu mějte:).

Nový komix,blbej den.

26. října 2010 v 19:15 | Kei Thý ~
H E L O U.
Dneska byl fakt vydařenej den.Kvůli nebudu jmenovat.Ale už je to poměrně lepší díky některejm lidem.Dneska sem nad hodně věcma přemýšlela a došla sem k závěru,že bych se asi měla změnit.Ještě nevím jak se mi to podaří ale.. uvidím.Mám nějaký nový fotky v tom absolventským tričku.Pak přidám.A teď si jdu asi po 2 měsících zahrát zase Sims 3.Přemýšlím že udělám závěr u tamtoho komixu a začnu novej.Jdu vytvářet rodinu. Tak se tu mějte.

Dneska nic extra .

25. října 2010 v 21:16 | Kei Thý ~
Helou bejbs ♥.

dneska se nic zvláštního nedělo.Škola do půl 4 a k tomu poslední hodina tělák,fakt supr.Dneska spím u táty,ikdyž není doma(domlouvali sme se že u něj nebudu když nebude doma)ale nakonec se mi podařilo ho překecat :D.Nechci bydlet v Kohoutovicích,neřeště proč,jsem doma prostě tady a NENÍ TO KVŮLI PC,jak si mnozí myslí(hlavně máma).Jinak sem nafotila pár fotek s Absolventským tričkem ale bohužel mi klekl foťák . Low batery . takže to sem zatím nemám jak dát.Kdyžtak zítra,nebo když se to nabije tak dneska :D. Jinak jsem v SONB takže prosím hlasy. Ikdyž mi to přijde docela trapný shánět si hlasy.(Vypadá to jak kdybych si o svým blogu myslela jak se super a tak to všem cpala :D). Ani envím proč jsem se přihlásila,asi sem chtěla autorce udělat radost :). Tak to je asi tak vše.
Mizím,majte sa ♥

Hotovo,SB ruším.

24. října 2010 v 18:19 | Kei Thý ~
A JE TO !.
Design myslím splňuje svůj účel a ten je,že měl být zaměřený na podzim.
Dovoluji si říct,že téměř vše je mé výroby. (Popisky v menu,oddělovač,"puntíky" v navigation,klikací ikonky ve favourite blogs.) FOTKY (v záhlaví a na okrajích stránky) fotil táta.Je o z minulýho roku. Jsou jen trošku doupravené. A teď vám trochu upřesním popisky.

Video - zde bude nejaktuálnější moje video.
Playlist - tady písnička která se mi zrovna nejvíc líbí.
Navigation - hlavní menu.
Archív - snad ani vysvětlivku nepotřebuje.
Search - hledání na blogu.
Blog Status - překládání blogu,hlavní informace,kontakt.
Favourite Blogs - a teď se k tomu dostáváme. Ruším veškeré spřátelené blogy,je to podle mě zbytečný,podle mě je to taková jistota návštěvnosti blogu,kterou já nepotřebuju. Stejně mi nikdy nic nedalo to,že mi občas někdo napsal na blog komentář "obíhám". Nechám to pouze moje oblíbené blogy,kam já nejraději chodím. (z SB zůstavá Denda,Ivča,Hugie,protože tyhle blogy jsem si moc oblíbila a hlavně jejich autorky. ♥ a přibyla i Niky)
Visitors - návštěvnost.

Tak doufám že už všechno chápete.Jinak ty barevné články vypadají na tom červeným pozadí příšerně,ale vážně se mi nechce předělávat přes 5OO článků jen kvůli designu,který tu stejně nebude dýl jak měsíc ;). Tak se mějte a já se jdu doučit Zeměpis a naložit do vany.

Je tady toho potřeba dost dodělat .

23. října 2010 v 20:09 | Kei Thý ~
Ahoj bobani . ♥
Achjo . zase začínám stejně . no,to je jedno . Je toho tady strašně moc moc moc co musím dodělat . Tento týden máme volno a já bych to tady mohla po večerech dodělat . ještě uvidím jak to bude . Musím projet pár blogů,inspirovat se a rozmyslet se o čem udělám design apod. Tak jdu na to . Držte palce . :D

Bez pozdravu,bez nadpisu,bez fantazie.

16. října 2010 v 15:57 | Kei Thý ~

Právě sedím u tety v ložnici s notebookem na klíně a popíjím víno sklinku po sklince.

"Ráno" sem vstávala až po 11. Konečně sem se pořádně vyspala. Asi po 2. hodině dojela máma a vyzvedla mě že pojedeme i s tetou k tetě druhé na oslavu. Bohužel tu tetu,která s náma jela já přímo nesnáším. Radši nechtějte vědět proč. Jenže já měla ráno nějakou špatnou náladu a ona mi ji čím dál víc kazila. Jenže jen co dojdu na facebook tak se hned hádám s kámoškou a o druhé se zase dozvídám věci který bych nechtěla. Omlouvám se za tento článek..vím že je o ničem ale já to ze sebe nějak dostat musím. A toto je jeden ze způsobů. Další je ten,že si to,jako mnozí další napíšu na svoji Facebookovou zeď,ale nebudu dělat něco co sama nesnáším. Ne,nebudu spamovat na facebooku,to to radši vypíšu sem ;)). To je asi tak všecno co sem měla na srdci. Jdu se kouknout na nějakej film a alespoň trošku si tu náladu zlepšit.

Protože prostě NESTÍHÁM

13. října 2010 v 14:59 | Kei Thý ~

ČAUTE

Achjo. Je toho tolik co nevíte a co bych vám chtěla říct.
Za tu dobu co jsem tu nebyla se toho TOLIK stalo.
Nevím kde bych začala,ale tak nějak to teda shrnu.
(k poslechu) ♫

Minulej čtvrtek došla do školy kamarádka z blonďaté barvy na hnědo. Zalíbilo se mi to a tak sme jely po škole do drogérky a koupily hnědej šampon a ona mi to potom nabarvila. Chytlo to do ZRZ. Šílenost.

Na víkend jsem byla u taťky. No,byla .. v sobotu jsem spala u L. a potom jsem přišla akorát v neděli na oběd a jela zpátky k mámě,kde jsem se dlouho učila.Kolem 18.OO jsem byla objednaná ke kadeřnici,která se pokoušela mi to nabarvit zpátky na blond. Mám to světle hnědý a fotku nemám,protože nemám foťák ani kábel od mobilu.

28.11. jedu do Rakouska. Asi s mámou a bráchou. a taky Sandruš ,jelikož s tátou sem byla o prázkách. Asi pojedeme od rána hnedka do LAA a potom nakupovat ^^ . Nejvíc se těším,ale je to bohužel ještě hodně daleko.

Někdy v květnu (nevím teď přesný datum) se jede do ANGLIE. a já jedu letos taky :). Předminulej rok sem jet nemohla protože na to nebyly peníze. Těším se,ale bohužel nejede Z. ani S. takže si to tam bez nich neužiju tak,jako kdyby jely :(

A ještě jedna pro vás celkem nepodstatná informace :) .
V neděli 10. jsem měli s kamarádem 2 měsíce co se známe ♥


Strašně mě mrzí že na blog nemám čas,ale poslední dobou nezvládám vůbec nic. Tedy hlavně školu. 3 a 4 padaj mnohem častěji jak jedničky. Měla bych si naliskat! a proto nestíhám už vůbec blog.. a hlavně v Kohoutkách ještě internet nemám,takže sem ráda když mám čas se zastavit sem tam k tátovi.
ach jo,zatím co si tady píšu,čas ubíhá.Zítra VELKEJ TEST z Dějáku takže bych měla jet a naučit se na to.
Omluvte mě. Mějte se hezky a hlavně se UČTE ať nedopadnete jako já ;D


Informatika

6. října 2010 v 9:30 | Kei Thý ~
Heeloou .
Právě máme Inf a já se klasicky děsně nudím . Bereme Hardware,Software. Učivo 6.třídy . Facebook tu máme bloklej a tak sem na blogu . Zvoní nám 35,takže mám ještě nějakejch 5 minut času . Ráno sem nešla na TV,bylo mi nějak blbě. Ale aspoň sem se prospala.Nevím co bych vám napsala,nic záživnýho se nestalo. Ale jedno mě napadá. Už mám objednávky do Avonu ! :D Tak já mizím,bude zvonit . Báj ♥

Nesnáším Matiku ~

3. října 2010 v 18:35 | Kei Thý ~
Divíte se co tu dělám a proč píšu tento článek?

Začalo to ráno. Jeli sme s tátem se podívat na Sněhurku do kohoutek,protože máma se sbalila a jela na 3 dny do lázní a já jsem od včerejška u táty,takže tam chudák byla sama :(. Poté sme dojeli domů,naobědvali se a já si na chvilku sedla k PC a hrála si s fotkama. Pak jsem zjistila že byl vlastně úkol do matiky a tak sem se rozhodla,že ho zkusím normálně vypočítat,že to nebudu jak debil opisovat (jako vždycky) . Samozdřejmě jedna z nejtěžších úloh a ona nám to dá učitelka za úkol. Jasný,proč taky né žé. Totálně vůbec nic sem nepochopila. Vzorečků sem měla napsaných jak nasranejch s prominutím,ale pořád nic. Nó,to je tak s tou Matikou-když nepochopíte princip úlohy,jsou vám vzorečky k ničemu!. Takže sem si hodila status,že to vůbec nachápu a hnedka se mi ozvalo pár děcek z bývalé třídy co odešli na gympl. Řešila sem tu poblblou úlohu přes hodinu a půl. Nakonec patří velkej DÍK mé bývalé spolužačce KAČCE. Pochopila sem to,ale pořád nesnáším matiku.Potom sem se chtěla podívat na Zeměpis,ze kterýho zítra píšeme test a chci si tu dvojku opravit na jedničku,ne to ještě zhoršovat. Ale zavolala babička že mám jít k sousedce s Avonem. Tak sem tam došla,čekala asi 10 minut než někdo přijde a poté se dozvím že paní je vlastně ve vaně ať dojdu za hodinku.

Fajn,takže proto tu teď sedím a píšu tento článek.
Píšu ho proto,protože čekám než se milostivá paní vykoupe a já budu moct za ní přijít aby si ona mohla objednat. Dává vám to smysl? mě ne. :D Ale je mi to fuk,protože CHÁPU MATIKU! Tak a teď bych se mohla konečně podívat na ten Zeměpis.Fů. Je toho víc co bych vám chtěla říct,takže to shrnu.
Strašná kosa že? . Asi vytáhnu zimní bundu ;D.
Včera sme malovali s tátem kuchyň na žluto :) . Foto pod článkem 
Spaní u mě se Sim? Bezkonkurenční ;D
Mám novou profilovku ! :D
Už bych měla jít za tou paní s Avonem. teda zatím bez Avonu. :D
a taky.. 
 
 

Reklama