Prosinec 2010

Já si lítám,já se vznáším ..

21. prosince 2010 v 21:50 | Kei Thý ~ |  Diary..
Tak mě napadlo po nějaké době opět otevřít záložku blog.cz a napsat nějakej ten článek na téma co se opět mých dnů,mých zážitků a pocitů týče.
Za poslední měsíc nemám moc dobrý období co se týče rodinných vztahů. Hodně mi však pomáhají lidi,co kolem sebe mám. A zjišťuju že sou to fakt skvělý lidi♥. Nechci se nějak rozepisovat,koneckonců,raději to budu "dusit" v sobě než aby si to pak "někdo" přečetl. Ale hodně věcí mě teď zvedlo náladu. Už jenom to,že sedím právě u táty,sama doma,popíjím jahodovej džus (♥!!) & žvejkám bratrovy gumídky co si tu minule zapomněl. Poslouchám tu nejlepší hudbu a píšu si s nejlepší kamarádkou&nejlepším kamarádem. Prostě skvělá nálada. Navíc,po dnešku .. :)) ♥
Nebudu se tady dál vypisovat věcma co vás asi stejně vůbec nezajímaj protože to ze mě leze jak z chlupaté deky a stejně vám nic neřeknu :D . Jdu radši zkusit něco po grafické stránce (to zase dopadne) nebo přidám nějaký fotky. No a když se mi nebude chtít,nepřidám nic :D.
Mějte se fanfárově ♥

Converse

4. prosince 2010 v 14:16 | Kei Thý ~ |  Pokusy

kitinqaa.blog.cz > © Keith


Avatars 0.6 ~ Winter

4. prosince 2010 v 13:18 | Kei Thý ~ |  Avatry
      

Jedno odpoledne u Naty

4. prosince 2010 v 11:45 | Kei Thý ~ |  Moje videa

Winter morning

4. prosince 2010 v 11:44 | Kei Thý ~ |  Moje videa

Novej stříhací program jménem Kdenlive

4. prosince 2010 v 0:38 | Kei Thý ~ |  Diary..
Hurá ! . Nejen že mám zpátky Photoshop,ale táta mi opatřil i novej program na stříhání videí. Řeknu vám,žádná sranda. Hraju si s tím tady už od 22:OO a nevykouzlila sem nic extra. :D ale já se v tom pohrabu a snad to časem půjde. Jeto dost náročný , ale má to x efektů a všeho možnýho :) . Jinak teď sem totálně mrtvá takže nahraju video na utube a jdu spát. Už se nemůžu dočkat :D . 

~Zimní design

3. prosince 2010 v 20:24 | Kei Thý ~ |  Diary..
kitinqaa.blog.cz
Takže,v prvé řadě bych ráda zdůvodnila svoji neaktivitu včera a dnes. Myslím že se nad mými důvody i trošku zasmějete,máte li v sobě alespoň trochu škodolibosti. Včera se nic extra nedělo,dnešek byl však perný :). Nejen že se mi podařilo odinstalovat Photoshop,můj nejpoužívanější a nejoblíbenější program,nejjednodušší verzi CS2,ale jaksi jsem v tom mazacím duchu smazala i pár dll knihoven,nutných při spuštění windows. :D Takže jsem vyčkala příchod táty a myslela si,že dá vše dopořádku. Přihlásil se tedy do Linuxu (teď jsem fakt ráda že ho máme,bez něj bych totiž byla úplně v pr..) sehnal ty knihovny od bývalého spolužáka (tak trochu programátor) a nahrál je zpátky do systému. Následovně se přihlásil do windows a ono mu to vyplivlo že nejen že chybí "comctl.dll" ale nyní i "msgina.dll" . Takže zase nastartoval Linux,sehnal zbývající druhou knihovnu a opět nastartoval Windows. Naštěstí už to jelo. :D ani nevíte jakou sem měla radost,teď už zbývá se podívat někde po tom Photoshopu no,ale toho je všude plno a kdybych to náhodou nesehnala tak zavolám strejdovi,má originál na CD,je to moje jistota :D. Tak se mějte :)

Btw. Jak se vám líbí nový zimní design? 


~Sněhová vánice

1. prosince 2010 v 16:09 | Kei Thý ~ |  Diary..
Helou :)
Právě popíjím višňovej juice Relax ♪ .
Ráno sem byla vzhůru už kolem 9. Do 13:30 sem byla doma sama. Trošku větší nuda. Pak dorazila máma,udělala mi oběd a kolem 14:00 mě s bráchem vyzvedl táta. Jeli jsme nakoupit něco domů,já čekala v autě protože se mi do té zimy moc nechtělo a sledovala sem zevnitř jak auto pomalu zapadá pod sněhem .. Potom se vrátili a jeli sme domů,teď sedím na PC,bratr dělá úkoly a táta večeři. Jinak co říkáte na toto počasí? Já to miluju,ale jen když jsem hezky zalezlá doma pod peřinou a můžu si číst,sedět na PC apod. :) Včera sem u mámy nafotila dost fotek a videí,byla strašná nuda,takže všechno postupně upravím,sestříhám a zveřejním,jestli to bude stát za to. Chystám se taky změnit design,konečně. U táty budu až do neděle. Jupí :):D takže času dost. Ale dost kafrání a jde se do práce. Čáo :)