Listopad 2010

Nemocná ://

30. listopadu 2010 v 12:18 | Kei Thý ~ |  Diary..
Čágo Bello .
Nemluvím,Nedýchám,Nepolykám,Neslyším .
Ležím v posteli s Notebookem už od 8:00.Je mě fakt zle,máma mi byla ráno pro prášky.Nudím se a nevím co dělat,od rána prolízám všemožný stránky s videama a snažím se nějak zabavit.Táta mi půjčil na týden foťák,tak taky pořád fotím.. Přemýšlím že odpoledne k němu pojedu a něco upravím,sestříhám.Protože tady na tom svým "Notebooku" jsem ráda že rozjedu jednoduchý stránky na internetu,takže nějakej Kdenlive,Photoshop apod. tady nehrozí :D.Chtěla bych změnit design,ale potřebovala bych všechny ty programy,takže jestli se doberu odpoledne k tátovi tak to udělám tam ;).Jdu se naobědvat,pak ještě něco přidám kdyžtak.Báj :)

Titulek článku je povinná položka.

29. listopadu 2010 v 22:33 | Kei Thý ~ |  Diary..
Páni a Dámové . Holki a Klucy .

Po měsíci na blogu.Celkem síla :D.
Omlouvám se za moji dočasnou neaktivitu,má to svý důvody.Není mojí povinností vám je sdělovat,ale pár vám jich sem napíšu.

1, ŠKOLA .
Letos snad můj nejhroší problém,nemám kvůli tomu čas skoro na nic.Flákám to a štve mě to! :/. plus letos se rozhoduju na jakou střední,naštěstí už mám vybraný a mám to jistý.Jdu na Charbulku na Hotelnictví,jestli někdo ví o co jde.

2, INTERNET .
Pořád jsem buď bez internetu,nebo bez PC,nebo není čas,seká se mi Ntb a je to takový nějaký komplikovaný s tady tím no ://

3, NÁLADA .
Poslední dobou nějak ani nemám náladu na blog,na to abych se sem vypisovala átédé.

Nevím co víc bych vám k tomu řekla . Ale myslím že moje nepřítomnost tu zas tak moc lidem nevadí ;) , a pokud ano , vždy máte možnost si mě najít na Facebooku , kde jsem díky Facebooku v mobilu pořád . Když zrovna nespím :D . Nevím jak to teď bude , svoji náladu předvídat nedokážu , ale někdy se mi prostě zachce sem zajít a napsat článek a nechci aby každej článek ať už po týdnu nebo po půl roce byl věnovaný "omluvám a zdůvodněním proč jsem nebyla." ale takovejch slibů že už tu budu pořád už tu bylo .. a pak to stejně dopadalo tak , že jsem tu byla stejně jen z povinnosti . 
Jinak teď koukám na Mentalistu,zítra do školy nejdu,ve středu ještě nevím jak,ale myslím,že zůstanu doma do konce týdne,jsem nemocná.. ikdyž bych se teď měla soustředit na školu :/ . Tak se tu mějte:).