Říjen 2010

Nový komix,blbej den.

26. října 2010 v 19:15 | Kei Thý ~ |  Diary..
H E L O U.
Dneska byl fakt vydařenej den.Kvůli nebudu jmenovat.Ale už je to poměrně lepší díky některejm lidem.Dneska sem nad hodně věcma přemýšlela a došla sem k závěru,že bych se asi měla změnit.Ještě nevím jak se mi to podaří ale.. uvidím.Mám nějaký nový fotky v tom absolventským tričku.Pak přidám.A teď si jdu asi po 2 měsících zahrát zase Sims 3.Přemýšlím že udělám závěr u tamtoho komixu a začnu novej.Jdu vytvářet rodinu. Tak se tu mějte.

Dneska nic extra .

25. října 2010 v 21:16 | Kei Thý ~ |  Diary..
Helou bejbs ♥.

dneska se nic zvláštního nedělo.Škola do půl 4 a k tomu poslední hodina tělák,fakt supr.Dneska spím u táty,ikdyž není doma(domlouvali sme se že u něj nebudu když nebude doma)ale nakonec se mi podařilo ho překecat :D.Nechci bydlet v Kohoutovicích,neřeště proč,jsem doma prostě tady a NENÍ TO KVŮLI PC,jak si mnozí myslí(hlavně máma).Jinak sem nafotila pár fotek s Absolventským tričkem ale bohužel mi klekl foťák . Low batery . takže to sem zatím nemám jak dát.Kdyžtak zítra,nebo když se to nabije tak dneska :D. Jinak jsem v SONB takže prosím hlasy. Ikdyž mi to přijde docela trapný shánět si hlasy.(Vypadá to jak kdybych si o svým blogu myslela jak se super a tak to všem cpala :D). Ani envím proč jsem se přihlásila,asi sem chtěla autorce udělat radost :). Tak to je asi tak vše.
Mizím,majte sa ♥

Hotovo,SB ruším.

24. října 2010 v 18:19 | Kei Thý ~ |  Diary..
A JE TO !.
Design myslím splňuje svůj účel a ten je,že měl být zaměřený na podzim.
Dovoluji si říct,že téměř vše je mé výroby. (Popisky v menu,oddělovač,"puntíky" v navigation,klikací ikonky ve favourite blogs.) FOTKY (v záhlaví a na okrajích stránky) fotil táta.Je o z minulýho roku. Jsou jen trošku doupravené. A teď vám trochu upřesním popisky.

Video - zde bude nejaktuálnější moje video.
Playlist - tady písnička která se mi zrovna nejvíc líbí.
Navigation - hlavní menu.
Archív - snad ani vysvětlivku nepotřebuje.
Search - hledání na blogu.
Blog Status - překládání blogu,hlavní informace,kontakt.
Favourite Blogs - a teď se k tomu dostáváme. Ruším veškeré spřátelené blogy,je to podle mě zbytečný,podle mě je to taková jistota návštěvnosti blogu,kterou já nepotřebuju. Stejně mi nikdy nic nedalo to,že mi občas někdo napsal na blog komentář "obíhám". Nechám to pouze moje oblíbené blogy,kam já nejraději chodím. (z SB zůstavá Denda,Ivča,Hugie,protože tyhle blogy jsem si moc oblíbila a hlavně jejich autorky. ♥ a přibyla i Niky)
Visitors - návštěvnost.

Tak doufám že už všechno chápete.Jinak ty barevné články vypadají na tom červeným pozadí příšerně,ale vážně se mi nechce předělávat přes 5OO článků jen kvůli designu,který tu stejně nebude dýl jak měsíc ;). Tak se mějte a já se jdu doučit Zeměpis a naložit do vany.


Je tady toho potřeba dost dodělat .

23. října 2010 v 20:09 | Kei Thý ~ |  Diary..
Ahoj bobani . ♥
Achjo . zase začínám stejně . no,to je jedno . Je toho tady strašně moc moc moc co musím dodělat . Tento týden máme volno a já bych to tady mohla po večerech dodělat . ještě uvidím jak to bude . Musím projet pár blogů,inspirovat se a rozmyslet se o čem udělám design apod. Tak jdu na to . Držte palce . :D

Bez pozdravu,bez nadpisu,bez fantazie.

16. října 2010 v 15:57 | Kei Thý ~ |  Diary..

Právě sedím u tety v ložnici s notebookem na klíně a popíjím víno sklinku po sklince.

"Ráno" sem vstávala až po 11. Konečně sem se pořádně vyspala. Asi po 2. hodině dojela máma a vyzvedla mě že pojedeme i s tetou k tetě druhé na oslavu. Bohužel tu tetu,která s náma jela já přímo nesnáším. Radši nechtějte vědět proč. Jenže já měla ráno nějakou špatnou náladu a ona mi ji čím dál víc kazila. Jenže jen co dojdu na facebook tak se hned hádám s kámoškou a o druhé se zase dozvídám věci který bych nechtěla. Omlouvám se za tento článek..vím že je o ničem ale já to ze sebe nějak dostat musím. A toto je jeden ze způsobů. Další je ten,že si to,jako mnozí další napíšu na svoji Facebookovou zeď,ale nebudu dělat něco co sama nesnáším. Ne,nebudu spamovat na facebooku,to to radši vypíšu sem ;)). To je asi tak všecno co sem měla na srdci. Jdu se kouknout na nějakej film a alespoň trošku si tu náladu zlepšit.


Two brunets and Justin Biber.

13. října 2010 v 15:14 | Kei Thý ~ |  Moje videa
Opět jedna noc se Simčou :) .


Protože prostě NESTÍHÁM

13. října 2010 v 14:59 | Kei Thý ~ |  Diary..

ČAUTE

Achjo. Je toho tolik co nevíte a co bych vám chtěla říct.
Za tu dobu co jsem tu nebyla se toho TOLIK stalo.
Nevím kde bych začala,ale tak nějak to teda shrnu.
(k poslechu) ♫

Minulej čtvrtek došla do školy kamarádka z blonďaté barvy na hnědo. Zalíbilo se mi to a tak sme jely po škole do drogérky a koupily hnědej šampon a ona mi to potom nabarvila. Chytlo to do ZRZ. Šílenost.

Na víkend jsem byla u taťky. No,byla .. v sobotu jsem spala u L. a potom jsem přišla akorát v neděli na oběd a jela zpátky k mámě,kde jsem se dlouho učila.Kolem 18.OO jsem byla objednaná ke kadeřnici,která se pokoušela mi to nabarvit zpátky na blond. Mám to světle hnědý a fotku nemám,protože nemám foťák ani kábel od mobilu.

28.11. jedu do Rakouska. Asi s mámou a bráchou. a taky Sandruš ,jelikož s tátou sem byla o prázkách. Asi pojedeme od rána hnedka do LAA a potom nakupovat ^^ . Nejvíc se těším,ale je to bohužel ještě hodně daleko.

Někdy v květnu (nevím teď přesný datum) se jede do ANGLIE. a já jedu letos taky :). Předminulej rok sem jet nemohla protože na to nebyly peníze. Těším se,ale bohužel nejede Z. ani S. takže si to tam bez nich neužiju tak,jako kdyby jely :(

A ještě jedna pro vás celkem nepodstatná informace :) .
V neděli 10. jsem měli s kamarádem 2 měsíce co se známe ♥


Strašně mě mrzí že na blog nemám čas,ale poslední dobou nezvládám vůbec nic. Tedy hlavně školu. 3 a 4 padaj mnohem častěji jak jedničky. Měla bych si naliskat! a proto nestíhám už vůbec blog.. a hlavně v Kohoutkách ještě internet nemám,takže sem ráda když mám čas se zastavit sem tam k tátovi.
ach jo,zatím co si tady píšu,čas ubíhá.Zítra VELKEJ TEST z Dějáku takže bych měla jet a naučit se na to.
Omluvte mě. Mějte se hezky a hlavně se UČTE ať nedopadnete jako já ;DInformatika

6. října 2010 v 9:30 | Kei Thý ~ |  Diary..
Heeloou .
Právě máme Inf a já se klasicky děsně nudím . Bereme Hardware,Software. Učivo 6.třídy . Facebook tu máme bloklej a tak sem na blogu . Zvoní nám 35,takže mám ještě nějakejch 5 minut času . Ráno sem nešla na TV,bylo mi nějak blbě. Ale aspoň sem se prospala.Nevím co bych vám napsala,nic záživnýho se nestalo. Ale jedno mě napadá. Už mám objednávky do Avonu ! :D Tak já mizím,bude zvonit . Báj ♥

Nesnáším Matiku ~

3. října 2010 v 18:35 | Kei Thý ~ |  Diary..
Divíte se co tu dělám a proč píšu tento článek?

Začalo to ráno. Jeli sme s tátem se podívat na Sněhurku do kohoutek,protože máma se sbalila a jela na 3 dny do lázní a já jsem od včerejška u táty,takže tam chudák byla sama :(. Poté sme dojeli domů,naobědvali se a já si na chvilku sedla k PC a hrála si s fotkama. Pak jsem zjistila že byl vlastně úkol do matiky a tak sem se rozhodla,že ho zkusím normálně vypočítat,že to nebudu jak debil opisovat (jako vždycky) . Samozdřejmě jedna z nejtěžších úloh a ona nám to dá učitelka za úkol. Jasný,proč taky né žé. Totálně vůbec nic sem nepochopila. Vzorečků sem měla napsaných jak nasranejch s prominutím,ale pořád nic. Nó,to je tak s tou Matikou-když nepochopíte princip úlohy,jsou vám vzorečky k ničemu!. Takže sem si hodila status,že to vůbec nachápu a hnedka se mi ozvalo pár děcek z bývalé třídy co odešli na gympl. Řešila sem tu poblblou úlohu přes hodinu a půl. Nakonec patří velkej DÍK mé bývalé spolužačce KAČCE. Pochopila sem to,ale pořád nesnáším matiku.Potom sem se chtěla podívat na Zeměpis,ze kterýho zítra píšeme test a chci si tu dvojku opravit na jedničku,ne to ještě zhoršovat. Ale zavolala babička že mám jít k sousedce s Avonem. Tak sem tam došla,čekala asi 10 minut než někdo přijde a poté se dozvím že paní je vlastně ve vaně ať dojdu za hodinku.

Fajn,takže proto tu teď sedím a píšu tento článek.
Píšu ho proto,protože čekám než se milostivá paní vykoupe a já budu moct za ní přijít aby si ona mohla objednat. Dává vám to smysl? mě ne. :D Ale je mi to fuk,protože CHÁPU MATIKU! Tak a teď bych se mohla konečně podívat na ten Zeměpis.Fů. Je toho víc co bych vám chtěla říct,takže to shrnu.
Strašná kosa že? . Asi vytáhnu zimní bundu ;D.
Včera sme malovali s tátem kuchyň na žluto :) . Foto pod článkem 
Spaní u mě se Sim? Bezkonkurenční ;D
Mám novou profilovku ! :D
Už bych měla jít za tou paní s Avonem. teda zatím bez Avonu. :D
a taky.. 

Helou bejbs . ♥

1. října 2010 v 18:38 | Kei Thý ~ |  Diary..
OLÁ ♥
Chybíte mi . Ale nejsem na baterky . Fakt nestíhám přes tden školu,jezdit k tátovi na net,občas se kouknout na ten fejs,zahlasovat na xTeenu,mám tu taky ještě dost práce s videama a fotkama . :/ Fakt se to nedá . Nevím co bych vám napsala,ikdyž je pátek→času málo .. Za půl hoďky vyrážím k Sim,která u mě dneska spí. V Kohoutkách,takže zase nebudu na netu. Do dvou týdnů bych tam měla mít net. Ale stejně se pak vrátím k taťkovi . Tak já se valím aspoň nachystat nebo co .
Majte sa ♥