Červenec 2010

Dokonalej týden♥

31. července 2010 v 23:04 | Okur Ka~ |  Diary..

Glo Glo . 
Jak se vede? Já se mám skvěle :).Řekla bych že mě dneska náladu už nic nepokazí!.Dneska jsem dojela z Petříkova.V Jeseníkách.Facebook jsem tam měla sebou-v mobilu,ale blog mi celkem chyběl :D.Ve čtvrtek tam dojeli kamarádi kamarádčiné sestry.Je jim kolem 20.Maty,Káťa,Nina.Nina-s tím jménem sem měla problém :D a nebyla jsem sama.Nejlepší bylo stejně~Ninini křečci :D.Ah,nemá cenu vypisovat co se tam všechno dělo,stejně by to nebylo ono,to se musí zažít :).Začínám se rozepisovat :D *nelíbí se mi* :D.Pak se vám to nebude chtít číst.Takže se loučím. . Ještě se ozvu.

Žbluňk Žbluňk

Hlásím se do služby

21. července 2010 v 15:10 | Okur Ka~ |  Diary..
Glo Glo . 
Áno,STARÁ Keith je zpět a to i s novou přezdívkou ^^ . . Možná ste na mě byli tak zvyklí,ale já chci změnu ! . . Keith,Keithý,Kitinqaa . . všechno to zní tak hrozně ohraně. Okur Ka~ ten nápad mi vlítl do hlavy jen tak čistě náhodou,ale líbísemi! :D Poslední dobou se všechno tak nějak mění,štve mě to.Ale musím si na to zvyknout a při nejlepším se tomu PŘISPŮSOBIT. Měnit se nebudu,to ne. A když už tak možná jen trošičku a k lepšímu :).Každopádně nevím jak tu teď budu bývat,fakt ne. Zatím pádím na kúpák,tak sa tu majte.
Žbluňk Žbluňk

Na blog nemám náladu..

15. července 2010 v 21:55 | Kitinqaa^^ |  Diary..
Helou,
jak jste si všimli,na blogu teď vůbec nebývám.Teda nevím jestli ste si všimli,jelikož sem asi ani nikdo nechodíte.Blog je teď zase v hrozným stavu,ale já s tím nemíním nic dělat.Myslím že by to měla být zábava a ne abych se do toho nutila.Navíc jsou prázdniny a já si je chci užívat!. . ikdyž teď notebook sebou nosím všude,tak ne vždycky se poštěstí a já prostě nemám náladu.Nemějte mi to za zlé.Loučím se,nevím kdy se ozvu,možná až mě to zase chytne,dřív ne :) 
Keith♥

Btw. To,že jsem na facebooku pořád a na blog nic nepřidávám~nezlobte se,ale prostě mě asi baví víc. A navíc,je to můj život, a já si ho budu žít tak jak chci. Ne tak,jak mi to kdokoli předepíše. :) 

Ze hry Povolání snů

3. července 2010 v 6:21 | Kitinqaa^^ |  Scrap
kitinqaa.blog.cz
kitinqaa.blog.cz

2.7.~Prázdniny.. nebudu tu

2. července 2010 v 12:05 | Kitinqaa^^ |  Diary..
kitinqaa.blog.cz
Helou peoples,
How are you?.. I'm fine,i have a holiday.. Prázdniny začaly a já si je chci užívat.Dneska po obědě odjíždím ke kamarádce.Budu u ní asi 2 dny.Na internet vůbec nepolezu,chci si ji užít,neviděly jsme se před rok.Asi půjdeme na koupák a potom s jejími rodiči na chatu.Takže mě prosím omluvte.Ještě přednastavím jeden článek a to s fotkama ze hry The Sims 3~Povolání snů.
Mějte se a UŽÍVEJTE SI.
Keith 


(Avatar mé výroby~kopíruj se zdrojem ;)