Květen 2010

31.5.~Složitej den

31. května 2010 v 21:36 | Kitinqaa^^ |  Diary..
Helou,..
Dneska byl divnej den.
Ráno škola,jako obvykle.Po škole na mě měla čekat Verča,ale nebylo jí dobře,takže nedojela.Po škole sem jela domů.Dojela Lusy.S L. sme jely za L. (Lucka,Lukáš :D).Nebyl doma.Do toho mi volala máma,že mám vyzvednout bráchu.Takže sem jela z Jundrova do Pisárek,vyzvedla Bratra,pak směr N. Lískovec,hodit bratra domů.Potom sme se rozhodly že půjdem s L. k L. na trenál.(Ty L jsou složitý :D).A tak sme nasedly na trolejbus a jely sme směr Pisárky,pak směr Komín.Tam jsme to tak nějak prošly až jsme se dostaly k hřišti.Konečně.Asi hodinu a půl sme na něj čekaly.Pak došel.No hurá.Když sme akorát vyděla jeho dres jak běží nějak jinam,tak sme to vzdaly a šly sme domů.Po cestě sme je pak akorát potkaly jak běží zpátky na hřiště.No super :D.Bylo kolem 17.oo a já měla být v 19.oo doma.Tak sme nasedly na bus(špatnej).Tak sme to otočily,nasedly v Pisárkách na správnej a jely k L.Tak sme nafotily nějaký fotky a já pak jela domů.Složitá cesta,Složitej den,Složitej článek.Kdo to pochopil,je winner!Mějte se..
Keith

30.5.~Not here.

30. května 2010 v 19:41 | Kitinqaa^^ |  Diary..
Helou,
Nebyla jsem tu středa,čtvrtek,pátek,sobota,tak jsem se rozhodla,že vám aspoň v neděli napíšu.Pokusím se vám nějak objasnit moji nečinnost.Ve středu se stala dost hnusná věc,kterou tady nebudu rozvádět,jelikož jsem se na to celou dobu snažila zapomenout a povedlo se.Ve čtvrtek se za mnou stavila sestřenka,jelikož ta jediná to věděla a ta jediná mi s tím mohla pomoct tak sme to řešily.V pátek jsem byla ještě pořád téměř bez nálady a se sestřenkou.Z pátku na sobotu u nás Verča/sestřenka/ spala.Včera ráno byla Sněhurka na kastraci.
kitinqaa.blog.cz
Sněhurka po kastraci ještě v narkóze.Chudáček :(
Trvalo to asi hodinu,pak ji tátovi dali zpátky domů.Tak sme u ní celej den s V. seděly a opečovávaly ju.Ze včerejška na dnešek u nás spala taky.Dneska sme ráno šly Sněhurce pro kapsičky k ,,Mišce",jelikož granule odmítá.Kolem 16.oo sme vyrazily k jejímu mladýmu a pak k ní.Asi před hodinkou sem dojela,udělala si úkoly a sedla si k PC.Tak,teď už snad víte,proč jsem tu nebyla.Jinak,pro všechny,co se na mě teď zlobíte,ráda bych vám objasnila jednu věc,a sice tu,že BLOG NENÍ POVINNOST.Tak se mějte :)
Keith

PS.Kdo máte Xteen tak prosím hlásky ZDE.Jsem v duelu(jako Keithý),kterej za 2 h končí.

Crazy Girl~12.díl

28. května 2010 v 7:00 | Kitinqaa^^ |  Komixy TS3

25.5.~Oslava/z Přehrady nic nebylo :(

25. května 2010 v 18:39 | Kitinqaa^^ |  Diary..

Helou,
//Nevím kolik toho stihnu,musím jít uklízet//
Včera jsem se domlouvala s Radim Ranžán Krempaský že by sme mohli zajít na Přehradu.Ráno mě ale došlo,že toho mám moc a tak sem na trenál dneska nešla.Po škole jsem jela s Zuzana HApÍ Marušková na oslavu k Nicol- Araši.Bohužel jsem tam byla ale jen hoďku,jelikož sem s R. měla sraz docela brzo (totálně jsem nestíhala.).Došla jsem o 15 min. pozdějc.Když sem došla,nikde nebyl.Tak sem valila domů,zapla PC,sedla na Fb.A,nová zpráva.R. psal, (už včera) že to necháme na jindy,že mu do toho něco vlezlo.Mrzelo mě to,ale byla jsem ráda,že vina nebyla jen z mé strany :D.A tak sem se šla převlíct,sedla si ke Blogu a doteď tu sedím.Budu ale muset jít uklízet.Viz. nahoře :D.Mějte se
Keithý

Keithý

24. května 2010 v 18:45 | Kitinqaa^^ |  Photos..
Pár nových fotek přidávám ;)
kitinqaa.blog.cz

24.5.~Sme mistři!

24. května 2010 v 16:06 | Kitinqaa^^ |  Diary..

DĚKUJEME HOŠI!
Ano!.. Máme zlato za MS v ledním hokeji.
Chtěla jsem vám to sem napsat ještě včera ale fakt sem nestíhala :D.Nicméně konečně po 5 letech jsme to vyhráli.Informačním centrem vládl facebook.O gólu jsem věděla vždycky ve stejnou dobu jako z TV,ne-li dřív :D.
Dneska jsem došla tak tak domů suchá.Hned jak jsem si totiž sedla k TV tak začalo dost pršet.No,zítra píšeme příraz+něminu,takže se ještě budu muset jít učit =(.Jinak,v sobotu se stala dost drsná havárka na Okruhu.Strejda (mámin přítel) to hasil.Je to i na Utube,tak vám se potom dám odkaz.
Mimochodem,došel toplist=>Nadšená!.Nic,mizím.Mějte se
Keith

EDIT 16.11:PŘÍVALÁK!Brutální!Padaj kroupy,blsky,hřmí,tma jak prase!Úžasný!Ale vypadá to tak na 2o minut,dýl ne. 

Návštěvnost blogu~17.5.-23.5.

24. května 2010 v 15:21 | Kitinqaa^^ |  Diary..
Navstevnost za minuly tyden (17.5. 2010 - 23.5. 2010) je:
Pondeli: 346
Utery: 167
Streda: 381
Ctvrtek: 643
Patek: 181
Sobota: 403
Nedele: 106

Celkem: 2227

Děkuju moc

22.5.~Ohňostroje

23. května 2010 v 16:28 | Kitinqaa^^ |  Diary..
Helou,
Omlouvám se,že jsem tu teď moc nebyla.Nebudu psát co bylo v pátek,jelikož to sama nevím :D.Ale včera vím naprosto přesně co se dělo :).Ráno jsem vstávala kolem 1o.oo.Táta byl na cestě z Německa a tak jsem zasedla k PC.Přijel kolem 16.oo a nech0ětlo se mu vařit,tak sme se zvedli a jeli na oběd do IKEI/E,nevím jak se to skloňuje :D.Po obědě jsme se šli ještě projít po obchoďáku,koukali po těch útulnejch pokojíčcích atd.Kolem toho všeho sme uvažovali i postupně nad tím,jak to tady bude vypadat až se naši rozvedou,že by se to nějak tak mohlo zařídit,ale to je zatím dost dopředu.No a jak sme tak procházeli tím vším tak sem sem tam pobrala nějakou tu věc co doma ještě nemám :D.Takže mám novej deštník-růžovej :D,Zrdcalo,Polštář,Ručník,Kelímky,vonný(multivitamínový) svíčky..fakt nádherně voněj :)a deku.No takže nejvíc happy :)
kitinqaa.blog.cz
Sněhurky si nevšímejte,vlezla mi tam a začla okousávat deštník ;D
.Ale potom jsme šli jěště do Electro Wordu.Tam mi táta koupil folii na mobil a pouzdro na mobil.Chvilku jsme se tam zdrželi,táta se díval po nějakým rádiu do auta a já šla obkoukávat Noťasy.Strašně se mi tam líbil ten od Applu,táta to ale zamítl.Cena mu nevadí,ale de o to,že Applle má samostat. systém,tudíž by tam nejely žádný programy ani hry určený pro Windows.Coč je pěkně na nic :(.Byl fakt úžasnej.Ale možná že k narozkám,až bude mít pokoj od těch všech splátek a výdajů za rozvod,tak budu mít nějakej.. normální,ze současné doby :D Tam ta podložka pod květináč mě vyloženě s*re :D.Ou,to jsem se rozepsala.No,pokračuju.. Dojeli jsmke domů,já si vyskládala svůj nákup a šla hnedka na PC.Mezitím mě zvonil mobil-Infolinka.No tak sem to rychle vrazila tátovi,jelikož já toto nerada vyřizuju,za to on je na to expert :D.A potom s tím za mnou přišel,jestli chcu neomezenej internet za 500 kč měsíčně.Tak sem celá happy vyskočila že jo a jo a jo :D.Tak mi to aktivoval.Chtěla jsem vám ráno napsat z mobilu,ale blbě se na tom píše,tak jsem to zavřela a šla na Facebook.Večer sme jeli pro kámošku a potom nás vyzvedla máma a jely sme na ohňostroje.Lidí jak nas*anejch.. Ale meli sme V.I.P místa,jelikož strejda je u hasičů,takže sme byli na hasičské stanici.Kolem 23.30 nás máma hodila domů a jela zase pryč.Dojede dneska kolem večera.Lu. u nás spala a ráno v 7.oo vstávala protože jela ještě s kámoškama do Křtin na kolotoče.Uf,to je ale dlouhej článek.No nic,nebudu vás trápit,stejně to z vás nikdo nebude číst :(:D.Tak se mějte.
Keith

PS.:Viděli ste ordinaci?.. Robert umřel :((.Teď to bez něj nebude ono..

Crazy Girl~11.díl

21. května 2010 v 7:00 | Kitinqaa^^ |  Komixy TS3

20.5.~Odpadlo to

20. května 2010 v 15:44 | Kitinqaa^^ |  Diary..
Helou,
Dneska docela zklamaná.O volné sme zase šli hrát T-Ball s klukama.Měli sme pak ještě hodinu němčiny a kluci pak měli TV.Měli sme jít na tělák s něma a hrát T-Ball,ale měly tam jít i holky ze sousední třídy,jsou to takový zmalovaný *ehm* a ty Zuzka moc nemusí,takže tam nešla.Až dojela domů,tak jsem jí volala a řekla jí,že holky to nakonec odvolaly,že se jim nechtělo.Takže to odpadlo :(.Sem se tak těšila.
No.. k dnešku:Teďka tady budu asi tak hoďku,potom si povalím udělat úkoly,naučit matiku.Večer se budu koukat na Ordinaci(je to teď děsně napínavý :D) a kolem 22.oo půjdu spát.Jsem děsně unavená.Tak se zatím mějte,jdu oběhnout Affs.
Keith